شرایط و قوانین ارسال سفارش

شرایط ارسال و تحویل کالا :
ارسال سفارشات در فروشگاه همراه مارکت  بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیلات ، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد.

 

ما در همراه مارکت به دو  روش کالای شما را  ارسال می نماییم.

۱- ارسال با پست پیشتازبه سراسر کشور

در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز انجام میشود. ارسال سفارشات در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل بعد از ساعت ۱ ظهر صورت می گیرد .چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان ارسال ثبت نمایید، سفارش شما  روز کاری بعدی ارسال می شود .سفارشات شما بین ۲ تا ۵ روز کاری به دستتان خواهد رسید .لازم بذکر است همراه مارکت چابهار نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یا در قسمت پیگیری سفارش  به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت این فروشگاه خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس newtracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی با توجه به شهر مشتری و وزن کالا متغییر می باشد و در هنگام سفارش  از مشتری اخذ می گردد.

۲- تحویل در سطح شهر چابهار با هزینه ثابت ۷٫۲۰۰ تومان
در صورت انتخاب این گزینه  از ساعت ۹ صبح تا ۲ ظهر و از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب محصولات درساعات یاد شده در سطح شهر چابهار به دست سفارش دهنده خواهد رسید. (بجز روزهای تعطیل رسمی )

* لطفا  فرم مشخصات و آدرس را با دقت تکمیل نمایید . مسئولیت هرگونه وارد کردن اشتباه  اطلاعات بر عهده مشتری می باشد.

* لطفا شماره سفارش را برای پیگیری های بعدی یاداشت بفرمائید.